MAPLAD6.5KP24AE3
MFR.Part #
MAPLAD6.5KP24AE3
JLCPCB Part #
C2627488
Description
-55℃~+150℃ 10uA 167A 24V 26.7V 38.9V 6.5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional Mini-PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)