MAPLAD6.5KP11A
MFR.Part #
MAPLAD6.5KP11A
JLCPCB Part #
C2626215
Package
Mini-PLAD
Description
11V 12.2V 18.2V 358A 6.5kW TVS Mini-PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)