MAPLAD36KP48CA
MFR.Part #
MAPLAD36KP48CA
JLCPCB Part #
C3707161
Description
-55℃~+150℃ 10uA 36kW 466A 48V 53.3V 77.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)