MAPLAD30KP33CA
MFR.Part #
MAPLAD30KP33CA
JLCPCB Part #
C3706546
Description
-55℃~+150℃ 10uA 30kW 33V 36.7V 53.3V 564A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS