MAPLAD30KP18A
MFR.Part #
MAPLAD30KP18A
JLCPCB Part #
C2632713
Description
-55℃~+150℃ 18V 20V 30.8V 30kW 975A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)