MAPLAD30KP100A
MFR.Part #
MAPLAD30KP100A
JLCPCB Part #
C2630935
Description
-55℃~+150℃ 100V 111V 162V 186A 30kW TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)