MXPLAD36KP130A
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXPLAD36KP130A
JLCPCB Part #
C2631895
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 10uA 130V 144V 173A 209V 36kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS