MAPLAD18KP48CA
MFR.Part #
MAPLAD18KP48CA
JLCPCB Part #
C2632082
Description
-55℃~+150℃ 10uA 18kW 233A 48V 53.3V 77.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)