MAPLAD15KP90A
MFR.Part #
MAPLAD15KP90A
JLCPCB Part #
C2631285
Description
-55℃~+150℃ 100V 102A 10uA 146V 15kW 90V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)