MAPLAD15KP51A
MFR.Part #
MAPLAD15KP51A
JLCPCB Part #
C2634721
Description
-55℃~+150℃ 15kW 183A 51V 56.7V 82.4V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)