P4KE400CA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
P4KE400CA-B
JLCPCB Part #
C3711510
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 342V 380V 400W 548V 750mA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AL(DO-41) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS