MALCE18AE3
MFR.Part #
MALCE18AE3
JLCPCB Part #
C2635144
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 18V 20V 29.2V 51A IEC 61000-4-5 TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)