MXLCE33A
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXLCE33A
JLCPCB Part #
C2629788
Package
CASE-1
Description
1.5kW 28.1A 33V 36.7V 53.3V TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS