MADA3KP30A
MFR.Part #
MADA3KP30A
JLCPCB Part #
C3712079
Description
-55℃~+150℃ 30V 33.3V 3kW 48.4V 62A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMD-16P ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS