MA5KP45CA
MFR.Part #
MA5KP45CA
JLCPCB Part #
C3705331
Description
45V 50V 5kW 68.8A 72.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)