MA5KP24CA
MFR.Part #
MA5KP24CA
JLCPCB Part #
C2633968
Description
-65℃~+150℃ 128A 24V 26.7V 38.9V 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)