MA5KP22CAE3
MFR.Part #
MA5KP22CAE3
JLCPCB Part #
C2633973
Description
-65℃~+150℃ 141A 22V 24.4V 35.5V 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)