MA1.5KE7.5CAE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MA1.5KE7.5CAE3
JLCPCB Part #
C2634274
Package
DO-204AR
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 11.3V 132A 500uA 6.4V 7.13V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)