MA15KP58CA
MFR.Part #
MA15KP58CA
JLCPCB Part #
C2634379
Description
-65℃~+150℃ 15kW 160A 58V 64.4V 94V Bidirectional TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)