MA15KP51A
MFR.Part #
MA15KP51A
JLCPCB Part #
C3702347
Description
-65℃~+150℃ 15kW 181A 51V 56.7V 82.8V TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)