MA1.5KE200CAE3
MFR.Part #
MA1.5KE200CAE3
JLCPCB Part #
C2634748
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 171V 190V 1uA 274V 5.5A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)