MA1.5KE170CAE3
MFR.Part #
MA1.5KE170CAE3
JLCPCB Part #
C3704448
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 145V 161V 1uA 234V 6.4A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)