MA15KP85AE3
MFR.Part #
MA15KP85AE3
JLCPCB Part #
C2634207
Description
-65℃~+150℃ 109A 137V 15kW 85V 94.4V Bidirectional TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)