M1.5KE10AE3/TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
M1.5KE10AE3/TR
JLCPCB Part #
C7296682
Package
DO-201AA(DO-27)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 10.5V 103A@10/1000us 10uA 14.5V 8.55V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-201AA(DO-27) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS