M15KP75CAE3/TR
MFR.Part #
M15KP75CAE3/TR
JLCPCB Part #
C5789389
Description
-65℃~+150℃ 10uA 122V 123A@10/1000us 15kW@10/1000us 75V 83.3V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS