M15KP110AE3/TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
M15KP110AE3/TR
JLCPCB Part #
C6291373
Package
DO-204AR
Description
-65℃~+150℃ 10uA 110V 122V 15kW@10/1000us 178V 84A@10/1000us TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS