M1.5KE400CAE3
MFR.Part #
M1.5KE400CAE3
JLCPCB Part #
C2635470
Package
CASE-1
Description
1.5kW 324V 380V 4A 548V TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)