M1.5KE250A
MFR.Part #
M1.5KE250A
JLCPCB Part #
C3699619
Package
DO-201AA(DO-27)
Description
1.5kW 214V 237V 344V 5A TVS DO-201AA(DO-27) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)