LM2575-3.3YWM-TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
LM2575-3.3YWM-TR
JLCPCB Part #
C631701
Package
SOIC-24-300mil
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 1A 3.3V 4V~40V 52kHz Buck Buck Built-in Fixed No SOIC-24-300mil DC-DC Converters ROHS