LM2575-12YWM-TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
LM2575-12YWM-TR
JLCPCB Part #
C631700
Package
SOIC-24-300mil
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 12V 1A 4V~40V 52kHz Buck Buck Built-in Fixed No SOIC-24-300mil DC-DC Converters ROHS