LM2574-3.3BWM
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
LM2574-3.3BWM
JLCPCB Part #
C3750201
Package
SOIC-14-300mil
Description
-40℃~+85℃ 1 3.3V 40V 500mA 52kHz Buck Buck Built-in Fixed No SOIC-14-300mil DC-DC Converters