JANTXV1N4617D-1
MFR.Part #
JANTXV1N4617D-1
JLCPCB Part #
C6972368
Package
DO-35(DO-204AH)
Description
1.4kΩ 1uA@1V 2.4V 500mW DO-35(DO-204AH) Zener Diodes