JANTX1N5637A
MFR.Part #
JANTX1N5637A
JLCPCB Part #
C3703815
Package
DO-13
Description
1.5kW 12.8V 14.3V 21.2V 71A TVS DO-13 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)