JANTX1N5521B-1
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
JANTX1N5521B-1
JLCPCB Part #
C3728915
Package
DO-35(DO-204AH)
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 18Ω 3uA@1.5V 4.3V 500mW ±5% DO-35(DO-204AH) Zener Diodes ROHS