LM2575-3.3BUTR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
LM2575-3.3BUTR
JLCPCB Part #
C3194004
Package
TO-263-5
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 1A 3.3V 4.75V~40V 52kHz Buck Buck Built-in Fixed No TO-263-5 DC-DC Converters ROHS