JAN1N5654A
MFR.Part #
JAN1N5654A
JLCPCB Part #
C3705616
Description
1.5kW 103V 14.6A 64.1V 71.3V TVS DO-13(DO-202AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS