JAN1N5636A/TR
MFR.Part #
JAN1N5636A/TR
JLCPCB Part #
C6280368
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 11.1V 12.4V 18.2V 5uA 82A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-13(DO-202AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS