JAN1N5521D-1/TR
MFR.Part #
JAN1N5521D-1/TR
JLCPCB Part #
C3731608
Package
DO-35(DO-204AH)
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 18Ω 3uA@1.5V 4.3V 500mW ±1% DO-35(DO-204AH) Zener Diodes ROHS