JAN1N5187
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
JAN1N5187
JLCPCB Part #
C17644352
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 1.5V@9A 200V 200ns 2uA@200V 3A Plugin Switching Diodes