HSM1100JE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
HSM1100JE3/TR13
JLCPCB Part #
C6631489
Package
DO-214BA
Description
100V 100uA@100V 1A 840mV@1A DO-214BA Schottky Diodes ROHS