DSC1121BI2-080.0000
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
DSC1121BI2-080.0000
JLCPCB Part #
C611798
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 2.25V~3.6V 35mA 80MHz CMOS ±25ppm SMD Programmable Oscillators ROHS