DSC1103DI2-148.3500T
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
DSC1103DI2-148.3500T
JLCPCB Part #
C617235
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 148.35MHz 2.25V~3.63V 32mA LVDS ±25ppm SMD Programmable Oscillators ROHS