DLTS19CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
DLTS19CA
JLCPCB Part #
C2634935
Package
DIP-16
Description
-55℃~+150℃ 19V 1A@8/20us 21.6V 275pF 38.1V 4uA 500W Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DIP-16 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS