MSMBG8.5CA
MFR.Part #
MSMBG8.5CA
JLCPCB Part #
C2626721
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-65℃~+150℃ 10uA 14.4V 41.7A 600W 8.5V 9.44V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)