ATXMEGA32A4-CUR
MFR.Part #
ATXMEGA32A4-CUR
JLCPCB Part #
C611263
Package
BGA-49
Description
-40℃~+85℃ 1.6V~3.6V 12bit 12bit 1KB 32KB 32MHz 34 4KB 8/16 Bit AVR Built-in FLASH BGA-49 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS