ATXMEGA16E5-ANR
MFR.Part #
ATXMEGA16E5-ANR
JLCPCB Part #
C2053367
Package
TQFP-32(7x7)
Description
-40℃~+105℃ 1.6V~3.6V 12bit 12bit 16KB 26 2KB 32MHz 512Byte 8/16 Bit AVR Built-in FLASH TQFP-32(7x7) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS