ATXMEGA16D4-AUR
MFR.Part #
ATXMEGA16D4-AUR
JLCPCB Part #
C2053373
Package
TQFP-44(10x10)
Description
1.6V~3.6V 12bit 16KB 1KB 32MHz 34 AVR FLASH TQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS