ATTINY25V-10PI
MFR.Part #
ATTINY25V-10PI
JLCPCB Part #
C3231921
Package
PDIP-8
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~5.5V 10MHz 10bit 128Byte 128Byte 2KB 6 8 Bit AVR Built-in FLASH PDIP-8 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC)