ATTINY13V-10MMUR
MFR.Part #
ATTINY13V-10MMUR
JLCPCB Part #
C610574
Package
MLP-10(3x3)
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~5.5V 10MHz 10bit 1KB 6 64Byte 64Byte 8 Bit AVR Built-in FLASH MLP-10(3x3) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS