ATTINY13-20SUR
MFR.Part #
ATTINY13-20SUR
JLCPCB Part #
C2054570
Package
SOIC-8-208mil
Description
-40℃~+85℃ 10bit 1KB 2.7V~5.5V 20MHz 6 64Byte 64Byte 8 Bit AVR Built-in FLASH SOIC-8-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS